Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgi: Sorularınıza yanıt verebilmek, isteklerinizi yerine getirmek , Parfümce gibi interaktif müşteri programlarını ve üyelik gibi, yönetebilmek için, isminiz, adresiniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız gibi kişisel bilgileri istememiz gerekebilir. Bu bilgiyi, isteklerinize yanıt vermek, sizinle posta, e-posta, telefon aracılığı ile promosyonlarımız hakkında iletişim kurmak için kullanabiliriz. Bize vermiş olduğunuz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelere ve hiç kimseye açılmayacaktır.

Ancak bu bilgiler Parfümce sitesinin kendi bünyesinde yukarıda belirtilen müşteri profili belirlemek ve size daha iyi bir hizmet verebilmek amacı ile kullanılacaktır. Sisteme girdiğiniz bilgilere yalnız siz ulaşabilir ve bu bilgilerin kontrolünü yapabilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Güvenlik: Sitemiz Parfümce, Güvenlik SSL (Secure Socket Layer) 256bit sertifikası ile korunmaktadır. Kart bilgileriniz SSL güvencesi altındadır ve tüm transfer işlemleri Bankanız Sanal POS'ları üzerinden 3D Secure sisteminde yapılmaktadır. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. Parfümce hiç bir şekilde kart bilgilerinizi saklamaz ve göremez, bilemez, tutamaz. Tüm işlemler siz ve sanal pos firması üzerinden bankanızla aranızda olur.

HIZLI KARGO
Siparişleriniz 24 saat içerisinde kargoda!
ORJİNAL ÜRÜNLER
Tüm Ürünler orjinal ve barkodlu gönderilir
ÜCRETSİZ KARGO
600 TL ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo!
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256 Bit SSL sertifikası ile güvenli alışveriş.